BilgiliNET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BilgiliNET

Bilgi Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Güzel Sözler 4

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Güzel Sözler 4 Empty
MesajKonu: Güzel Sözler 4   Güzel Sözler 4 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 9:11 am

* Diri diri gömülen hayallerimin ardından... Bir bir sökülen umutlarım Tükendi.

* KimiLeri İçin MutLu.. KimiLeri İçin HüzünLü Geçen Bigün Daha Sona Erdi.. BazıLarı Büyüdü BugünLe.. BazıLarı Aşık OLdu İLk Defa.. BazıLarı SiLdi Sevdiğini, İnsanLarı Zor OLsada.. Ne Kadar FarkLı İnsanLar.. FarkLı KaderLer OLsada Sonuç Birdir.. HAYAT DEVAM EDER ..Herkese iyi geceler...

* Geçer dediklerimi geçirdim!Biter dediklerimi bitirdim! Nefret ettiklerimi sildim,silkindim yeter dedim!Geride bıraktıklarım hesap sormaya kalkmasın o yüzden bana. Farkında olduğum için var oldunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz.... O yüzden siz ne yapın biliyor musunuz ? Bir daire çizin, içine girin ve kendi çapınızda eğlenin..

* Aşk, yaşamaktır; Aşk paylaşmaktır, Aşk, doyasıya, Kıyasıya, Ölesiye, 'Seni seviyorum! ' demektir. Şimdi kalkıyorum hayatın tam ortasından sana doğru. Sendelesemde bazen bir küçük çocuk var içimde düştüğünde kaldırılmayı beklemeyen. Ve yeni bir umut doğuyor içimden kuzey rüzgarlarının okşayıp geçtiği. Rotam ''s e n'', ...pusulam ''mu c i z e m''. Büyük bir şehrin yıkıntıları arasından sesleniyorum sana. Gücün varsa gel.

* Bilirmisin Ne Kötüdür İnsanın Bildiğini Anlatamaması..kelimelerin hep yarım kalması.! Ben..Diye Susması ve Sen..Diyip Ağlaması..!
http://bilgilinet.forummum.com

Güzel Sözler 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler 1
» Güzel Sözler 2
» Güzel Sözler 3
» Güzel Sözler 5
» Güzel Sözler 6