BilgiliNET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BilgiliNET

Bilgi Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Güzel Sözler 3

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Güzel Sözler 3 Empty
MesajKonu: Güzel Sözler 3   Güzel Sözler 3 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 9:09 am

* Ey Gönüldaş! Bir gönül yapmak gelmiyorsa elinden, bâri bir gönül yıkılmasın dilinden.. - Ey Gönül! Sevdiklerinize bir gül verin, eğer gül yoksa bir gülüverin.. - Ey Gönül! Bak ve ibret al yere düşen kurumuş yaprağa, o da eskiden yukarıdan bakardı toprağa.

* CAN ÇEKİŞEN AŞKLARI VURMALI!!! ...VURMALI VE SIRADAN BİR İNTİHAR SÜSÜ VERMELİ!!!

* MASALLARDAN GELDİM AZ ÖNCE Ninnileride bi güzel uyuttum Dudaklarımdan kelimeler, yanaklarımdan gözyaşları damladı. Kafamdaki yankıların sesini duyabiliyormusun? Yeni yetme bir düşten uyanmış gibiyim Biraz bitkin birazda bıkkınım kendimden Yüreğimdeki çiçekler nefessiz kaldı . İçimde yaşattığım çocuğun dizlerini kanattı... hayat.. Ne anlatacak bir hikayem nede masalım kaldı geriye Aşk bize bir beden büyük geldi sevgili...

* KİM TAPAR GİYİNDİGİN BİR SIRADAN KAZAĞA.SÖYLE YARİM KİM DAHA ÇOK SEVİYOR.KİM ?

* öyLe yoRuluyoRum ki ßazen... KapaYınCa qözLeRimi, AçaSım qeLmiYor !
http://bilgilinet.forummum.com

Güzel Sözler 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler 4
» Güzel Sözler 5
» Güzel Sözler 6
» Güzel Sözler 7
» Güzel Sözler 8